Bezplatná výměna klubíček

Přinášíme všem BEZPLATNOU VÝMĚNU KLUBÍČEK

 

Bezplatná výměna klubíček

 

Jestli pletete nebo háčkujete, určitě tu situaci znáte: kolik klubíček objednat, aby byla jistota, že mi budou stačit? Vždycky je lepší objednat více než méně. Protože když chybí a pak se objedná, může mezitím nastoupit jiná šarže s mírně odlišným odstínem a na tom úpletu to je prostě znát. Takže se doma začnou nenápadně hromadit klubíčka po jedné nebo dvou barvách, s tím, že se - někdy, možná - zužitkují. Jenže až se bude chtít plést svetr, tak je to stejně vždycky lepší plést z nového.... A proto jsme přišli se službou bezplatné výměny klubíček. Díky této službě se už nemusíte bát, že vám zůstanou klubíčka - když zůstanou, prostě je vyměníte za nová!  

Jak to probíhá? Objednáte si například šest klubíček Baby merina a pak zjistíte, že Vám klubíčko přebývá. Vy už přitom víte, že ho potřebovat nebudete. V takovém případě nám zavolejte nebo napište na obchod@rustynka.cz s předmětem „Bezplatná výměna klubíček“. Nahlásíte nám, jaká klubíčka budete vracet, a my Vám odečteme cenu těchto klubíček v následující objednávce. Podmínky máme následující:

  1. Klubíčka byla zakoupena u nás.
  2. Vrácená klubíčka nesmí vykazovat známky poškození a spotřeby (např. klubíčko znečištěné, bez originálního obalu, s menší gramáží).
  3. Vrátit na výměnu jsou možná klubíčka v maximální míře 25% z objednávky. Pokud jste objednávali například 10 klubíček v objednávce, na výměnu je později možné vrátit max. 2 klubíčka. Toto omezení je z důvodu pozdějšího nakládání s klubíčky – tato klubíčka nebudou dána už zpět do prodeje.
  4. Výměnu klubíček lze čerpat až rok po doručení objednávky.

 

Je to pro vás zajímavé? Tak se pojďte podívat, z čeho můžete vybírat. Kompletní nabídku najdete tady.

Chybí vám tady něco? Napište nám na obchod@rustynka.cz a pokud to bude v našich silách, doplníme!

Zpět do obchodu