Bezplatná výměna klubíček

Přinášíme všem BEZPLATNOU VÝMĚNU KLUBÍČEK

 

Bezplatná výměna klubíček

 

Jestli pletete nebo háčkujete, určitě tu situaci znáte: kolik klubíček objednat, aby byla jistota, že mi budou stačit? Vždycky je lepší objednat více než méně. Protože když chybí a pak se objedná, může mezitím nastoupit jiná šarže s mírně odlišným odstínem a na tom úpletu to je prostě znát. Takže se doma začnou nenápadně hromadit klubíčka po jedné nebo dvou barvách, s tím, že se - někdy, možná - zužitkují. Jenže až se bude chtít plést svetr, tak je to stejně vždycky lepší plést z nového.... A proto jsme přišli se službou bezplatné výměny klubíček. Díky této službě se už nemusíte bát, že vám zůstanou klubíčka - když zůstanou, prostě je vyměníte za nová!  

Jak to probíhá? Objednáte si například šest klubíček Baby merina a pak zjistíte, že Vám klubíčko přebývá. Vy už přitom víte, že ho potřebovat nebudete. V takovém případě nám zavolejte nebo napište na obchod@rustynka.cz s předmětem „Bezplatná výměna klubíček“. Nahlásíte nám, jaká klubíčka budete vracet, a my Vám odečteme cenu těchto klubíček v následující objednávce. Podmínky máme následující:

  1. Klubíčka byla zakoupena u nás.
  2. Vrácená klubíčka nesmí vykazovat známky poškození a spotřeby (např. klubíčko znečištěné, bez originálního obalu, s menší gramáží).
  3. Vrátit na výměnu jsou možná klubíčka v maximální míře 25% z objednávky. Pokud jste objednávali například 10 klubíček v objednávce, na výměnu je později možné vrátit max. 2 klubíčka. Toto omezení je z důvodu pozdějšího nakládání s klubíčky – tato klubíčka nebudou dána už zpět do prodeje.
  4. Výměnu klubíček lze čerpat až rok po doručení objednávky.

 

Je to pro vás zajímavé? Tak se pojďte podívat, z čeho můžete vybírat. Kompletní nabídku najdete tady.

Chybí vám tady něco? Napište nám na obchod@rustynka.cz a pokud to bude v našich silách, doplníme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení