Skutečný vzorník přízí do ruky

V čem je nevýhoda e-shopu oproti běžnému obchodu? Zákazník si nemůže zboží tzv. osahat. A my to víme. Proto jsme vymýšleli, zkoušeli, likvidovali a zase vyráběli, háčkovali, stříhali, řezali, abychom ve výsledku přišli s tím, co může pomoct - vzorník přízí, které prodáváme. Jsou to příze značky DROPS a ve vzorníku jich je všech jedenáct. Ale nejsou to jen vzorky na osahání. 

Každá lamelka je obháčkovaná jedním typem příze. U každé takové příze je napsán druh, o co jde, a ke vzorníku dostane zákazník i informace o těchto přízích. 

Příze jsou naháčkované tak, aby bylo možné je vypárat a získat tak dostatečnou délku na to, aby bylo možné z nich uplést nebo uháčkovat pár oček. I po vypárání zůstane na místě malý vzorek této příze (je na dřevěnou lamelku přidána zvlášť).

A to nejlepší na konec - pro naše zákazníky jsou tyto vzorníky zdarma. K jeho získání stačí provést a zaplatit objednávku v libovolné částce. Automaticky bude vzorník přidán do balíčku.

Přejeme, ať vám tento vzorník usnadní rozhodování a ať si díky němu vyberete přesně to, co se vám líbí, co je vám nejpříjemnější a pro vás nejlepší. Zkrátka s čím vás to bude bavit nejvíc. :)

 

Nabídku jednotlivých klubíček najdete TADY.

 

Pokud máte zájem jen o vzorník, můžete ho objednat ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení