Dárková kazeta Fabel růžová zahrada

Dopřejte luxus barevných odstínů růže v kombinaci s bílou s ponožkovou přízí Fabel od Drops design.

Skladem
329 Kč
PB010350
Novinka

Dárková kazeta je jedinečným dárkem pro každého milovníka pletení. Díky vybrané kombinaci barev není nutné kupovat cokoli dalšího. Příze je zabalená do luxusní krabice. Součástí balení je stužka, která dodá dárkové kazetě glanc. Při balení stužku přidáváme dovnitř krabice, aby se během přepravy neponičila.

Ponožková příze Fabel, která je uvnitř balení, je extra jemná, mírně pružná a vysoce odolná. Hodí se jak na pletení ponožek, tak čepice, rukavic i šály. Barevná kombinace je připravená na pletení oblečení pro dívky i dospělé ženy. Barvy lze mezi sebou libovolně kombinovat. Z této kolekce je možné uplést až čtyři páry ponožek do velikosti 38.

Příze patří do kategorie A, doporučená síla jehlic je 3 mm, očka tak budou jemná a ponožky budou krásně hřát. K této ponožkové přízi je možné přikoupit i bambusové ponožkové jehlice o síle 3 mm. Pokud je objednáte k tomuto produktu, budou schované uvnitř krabice.

Díky vysokému obsahu pravé vlny (75%) jsou v maximální míře zachovány vlastnosti vlny - chodidla se v ponožkách nepotí, ale vlna příjemně hřeje a udržuje stálou teplotu. Pro zvýšení odolnosti je do příze přidán polyamid (25%), díky kterému se ponožky jen tak neprošlapou. 

Ponožky můžete prát v pračce na šetrný program s maximální teplotou 40°, sušit doporučujeme vodorovně, ponožky tak déle udrží svůj tvar.

 

Balení obsahuje:

2x 50g příze Fabel bílá 

1x 50g příze Fabel růžová

1x 50g příze Fabel vínová