Karviná a okolí

Nestačí vám e-shopové řešení? Na Karvinsku a Ostravsku jsme takový trošku hybrid. Jsme e-shop, ale zároveň chceme být blíž lidem, kteří bydlí tam, kde my. Klubíčka, která nabízíme, máme u sebe, a tak je škoda toho nevyužít k tomu, ať se vám vybírá ještě příjemněji.

 

Katalog a vzorník – pro zákazníky, kteří si neradi vybírají na internetu, máme připravenou papírovou podobu. Budete tak mít Rustynku stále po ruce. V kombinaci se vzorníkem budete mít doma všechno, co potřebujete ke klidnému a dokonalému výběru. V katalogu je u každého typu popis, základní informace, cena i jednotlivé odstíny. Se vzorníkem si můžete jednotlivé příze rovnou osahat. V případě zájmu si napište o katalog se vzorníkem na obchod@rustynka.cz. Dostanete ho zdarma do své schránky. 

 

Bezplatná výměna klubíček – pro karvinské se hodí asi nejvíc. Když si objednáte klubíček moc, není problém přebytečná klubíčka vyměnit později za jiná. Výměna je možná až rok od objednávky. Pro využití není třeba nic jiného, než při objednávce, u které budete chtít výměnu využít, poslat rovněž e-mail na obchod@rustynka.cz. Domluvíme výměnu.

 

Vlastní rozvoz – po Karviné a okolí nabízíme vlastní rozvoz za pár kaček. Nemusíte tak utrácet za poštovné, klubíčka dovezeme už za 29,- Kč. Pokud se budete chtít o něčem poradit, můžete tak přímo při předávání balíčku. Pokud chcete využít tuto variantu, zaškrtněte ji během objednávkového cyklu u výběru dopravy.

 

Donáška až ke dveřím bytu – v Karviné není mnoho domů, kde je výtah, ale zároveň je tady hodně starších lidí, kterým už dělá problém chodit po schodech. Proto jsme připraveni balíček doručit až ke dveřím bytu, nikoli ke vchodu. Balíčky s vlastním rozvozem takto doručujeme automaticky.

 

Všechny tyto služby mohou využít zákazníci z Karviné, Havířova, Orlové, Ostravy a Českého Těšína (a blízké okolí).

 

Kompletní nabídku klubíček najdete TADY

 

Rustynka 3

Zpět do obchodu