Recenze

Děkujeme vám za zpětné reakce, které jsme od vás dostali. Vytvořili jsme samostatnou rubriku, abychom tyto recenze mohli publikovat i s reakcí od nás. Každá pozitivní reakce nás hřeje u srdíčka. Děkujeme vám za ně!

Máte s námi zkušenost? Napište nám prosím na obchod@rustynka.cz a my Vaši zpětnou vazbu budeme publikovat. Prosíme vás o jméno, příjmení a město, abychom věděli, kdo nám píše. :) Pokud si nebudete přát zveřejnit a budete chtít dát pouze zpětnou vazbu, prosíme, napište nám to do zprávy. Budeme rádi i za připomínky nebo nápady na zlepšení. Děkujeme! 

 

Zákazník: Kateřina Skopcová

Město: Litomyšl

Napsal(a): Dobrý den, děkuji za optání, balíček dorazil v pořádku, zabalené to bylo dobře, už z toho pletu. :) Děkuji.

Odpověď: Děkujeme i my! 

 

Zákazník: Miroslava K.

Město: Tachov

Napsal(a): Dobrý den, překvapila mě rychlost a překvapilo mě, že jste poslali vzorník, i když jsem si objednala za pár korun. Jste hodní. Určitě využiju pro příště. 

Odpověď: Děkujeme za zprávu, vzorník posíláme ke každé objednávce. Jsme rádi, že se líbí. :)

 

Zákazník: Lenka Stachová

Město: Brno

Napsal(a): Ahoj Rustynko, všechno dorazilo v pořádku, děkuji. Uvítala bych příště informace o nových akcích, ať nemusím nikde hledat, až bude třeba. Někteří dávají do balíčku třeba letáček, tak něco takového by bylo fajn. Jinak všechno skvělé, nemám co vytknout. Zabalené jehlice v bublinkové folii neměly chybu. :-D

Odpověď: Ahoj Lenko, děkujeme za milou zpětnou vazbu. Akce dáváme přímo na stránky a na Facebook, děkujeme za dobrý podnět. A jehlice tak balíme schválně, aby neublížily sobě ani nikomu dalšímu. :)

 

Zákazník: Michaela Myšková

Město: Praha

Napsal(a): Dobrý den paní Vaněčková, balíček dorazil v pořádku. Děkuji.

Odpověď: Děkujeme i my!

 

Zákazník: J.M.

Napsal(a): Dobrý den, děkuji za optání, vlnu doma mám, vše O.K. Díky. Mějte se hezky a hodně úspěchů přeju.

Odpověď: Děkujeme i my! A těšíme se na příště.

 

Zákazník: Renáta Nová

Město: Šenov

Napsal(a): Dobrý den, balíček dorazil v pořádku, neponičený, uvnitř bylo všechno dobře zabalené, chválím. Ne vždycky dostávám balíčky takhle zabalené. :)

Odpověď: Děkujeme za zprávu. Balíčky balíme tak, aby byla co nejmenší pravděpodobnost poničení. Stát se ale může během převozu cokoli. Proto jsme rádi, když dostaneme zpětnou vazbu, zvlášť, když je takto pozitivní. Děkujeme!

 

Zákazník: Michaela Sznapková

Město: Orlová

Napsal(a): Dobrý den, balíček dorazil v pořádku. Děkuji za rychlé dodání. Chci se zeptat, jak často objednáváte vlnu, a jestli chystáte rozšíření variací. Děkuji.

Odpověď: Dobrý den paní Sznapková, děkujeme za informaci o balíčku. Vlnu objednáváme podle aktuálních skladových zásob, s objednávkou vybereme vždy i něco nového navíc. Je to podle našich finančních možností. Věříme, že se nabídka bude neustále rozšiřovat.

  

Chcete nám napsat také? Vaši zpětnou vazbu uveřejníme i s naší reakcí, pokud budete mít otázky. Pište prosím na recenze@rustynka.cz. Děkujeme!

Zpět do obchodu