Skutečný vzorník přízí do ruky

V čem je nevýhoda e-shopu oproti běžnému obchodu? Zákazník si nemůže zboží tzv. osahat. A my to víme. Proto jsme vymýšleli, zkoušeli, likvidovali a zase vyráběli, háčkovali, stříhali, řezali, abychom ve výsledku přišli s tím, co může pomoct - vzorník přízí, které prodáváme. Jsou to příze značky DROPS a ve vzorníku jich je všech jedenáct. Ale nejsou to jen vzorky na osahání. 

Každá lamelka je obháčkovaná jedním typem příze. U každé takové příze je napsán druh, o co jde, a ke vzorníku dostane zákazník i informace o těchto přízích. 

Příze jsou naháčkované tak, aby bylo možné je vypárat a získat tak dostatečnou délku na to, aby bylo možné z nich uplést nebo uháčkovat pár oček. I po vypárání zůstane na místě malý vzorek této příze (je na dřevěnou lamelku přidána zvlášť).

A to nejlepší na konec - pro naše zákazníky jsou tyto vzorníky zdarma. Jejich cena se odečte při další objednávce (postup získáte v balení se vzorníkem).

Přejeme, ať vám tento vzorník usnadní rozhodování a ať si díky němu vyberete přesně to, co se vám líbí, co je vám nejpříjemnější a pro vás nejlepší. Zkrátka s čím vás to bude bavit nejvíc. :)

Vzorník můžete objednat ZDE

Zpět do obchodu